Farebná tlač - Tlač kalendárov

CZ

Vybrať kalendáre

kliknutím tu sa dostanete na homepage projektu farebný rok, kde si môžete jednoducho vybrať typ kalendára. Ponúkame rôzne druhy kalendárov, diárov a ostatných reklamných tlačovín: plagáty, letáky, brožúry, vizitky, ...

Vyskúšajte tiež

nástenné kalendáre

výroba jednostranných kalendárov vo formátoch A6 - A0.

dvojstranné kalendáre

tlač kalendárov s menami a fotkami je možné umiestniť napr. recept mesiaca ...

stolové kalendáre

klasické plánovacie stolové kalendáre týždenné kalendárium, sviatky, foto, ...

1 stranné kalendáre a vizitky

tlač plánovacích kalendárov vo formátoch vizitka - A0.

tlač letákov, prospektov, katalógov

digitálna tlač a knihárske spracovanie širokej škály tlačovín.

Nástenné kalendáre obojstranné - Fotokalendáre a šablóny

Dvojstranné závesné kalendáre vo formáte A4, A3 (prípadne vlastnom formáte), ktoré Vám umožnia umiestniť oveľa viac informácií do plochy kalendária. Ďalšou výhodou voľnej plochy je možnosť dopisovať poznámky k jednotlivým dňom.

Dvojstranné nástenné kalendáre majú 13 listov formátu A4 (prípadne vlastného formátu) a sú obojstranne potlačené. Na vyžiadanie je možné ako posledný list umiestniť pevný podkladový kartón. Zviazané sú kovovou krúžkovou väzbou bez háčika. Pre zavesenie slúži vyseknutý kruhový otvor v listoch.

K dispozícii je niekoľko šablón kalendária. Môžete si vybrať šablóny s menami alebo bez nich, môžu byť tiež zvýraznené vybrané dni (napr. narodeniny vašich blízkych).

Ak si dáta pre tlač pripravujete sami, sme schopní tlačiť na formát 470 x 315 mm

Šablóny máme pripravené na formát A3 a A4. Fotografie sú väčšinou tlačené na celú plochu formátu (je teda vhodné použiť kvalitnejšie fotografie).
Štandardne tlačíme na lesklý papier o gramáži 250 g/m2.

Cenník

formát od 1 ks od 5 ks od 10 ks od 20 ks
nástenný kalendár obojstranný A4 246 Kč
(9,51 €)
221 Kč
(8,54 €)
209 Kč
(8,08 €)
168 Kč
(6,49 €)
nástenný kalendár obojstranný A3 409 Kč
(15,81 €)
389 Kč
(15,03 €)
329 Kč
(12,71 €)
309 Kč
(11,94 €)

Ceny sú uvedené vrátane DPH. Prepočet cien na € je orientačný, záväzné sú ceny v Kč. Použitý konverzný kurz: 1 € = 25.875 Kč. Kalendáre je možné zaslať aj na dobierku. Iné rozmery alebo väčšie množstvo Vám radi skalkulujeme na mieru.

Ako objednávať

Vlastný kalendár si môžete vytvoriť pomocou našej online aplikácie. Pre spustenie aplikácie si vyberte jednu z možných šablón (nižšie) v požadovanej veľkosti (A3 alebo A4). Aplikácia vás dovedie až k objednaniu kalendára.

Ak máte pripravené vlastné dáta pre tlač kalendára, môžete ho objednať mailom na tisk@digi.cz alebo zavolať na niektorý z našich telefónov +420 511 115 095 alebo +420 777 867 566.

Vlastné kalendáre posielajte vo formáte PDF. Fotografie by mali mať aspoň 300dpi, texty prevedené do kriviek. Dáta by mala byť pripravená s 3mm spádom pre orez.

Šablóny

Vytvoriť kalendár:
Šablóna 100

Rozmer:
A3
A4

Doprava a platba

U nás máte hneď niekoľko možností, ako si nechať Váš kalendár dopraviť a ako ho zaplatiť.

1. Osobný odber - ZDARMA
Otváracia doba: Po - Pa 8:00 - 18:00
Všetky u nás vyrobené kalendáre si môžete vyzdvihnúť ZADARMO na Vinařská 5c, Brno. . Zaplatiť tu môžete v hotovosti, prípadne platobnou kartou (pri platbe kartou účtujeme poplatok 2,5% z realizovanej čiastky, ktorý odvádzame banke).

2. Zásilkovna -3,9 EUR
Ak bývate dlho v práci a nevyhovuje Vám viazať sa na dopravcu, potom využite služby spoločnosti Zasilkovna.cz, ktorá vám doručí balíček na miesto, ktoré je Vám najbližšie. Prehľad odberných miest nájdete tu .

3. PPL - 8,5 EUR
Na prepravu balíčka využívame tiež spoločnosť PPL. Tá Vám balíček doručí priamo domov. Trasu balíčka potom môžete sledovať na www.ppl.cz

Dodanie dát k tlači

Ak máte kalendár už pripravený, pošlite nám ho spolu s objednávkou (formát, počet kusov, počet listov a prípadne ďalšie poznámky a požiadavky) na e-mailovú adresu tisk@digi.cz. Ak sú podklady pre tlač väčšieho objemu, môžete využiť služby našej schránky: upload.digi.cz. Radi Vám tiež pošleme prístupy na naše FTP, kam dáta nahráte.