Farebná tlač - Tlač kalendárov

CZ

Tlačíme reklamné kalendáre z vlastných fotografií alebo s logom Vašej spoločnosti - klienti / zákazníci Vás budú mať neustále na očiach.

Vybrať kalendáre

kliknutím tu sa dostanete na homepage projektu farebný rok, kde si môžete jednoducho vybrať typ kalendáre. Ponúkame rôzne druhy kalendárov, diárov a ostatných reklamných tlačovín: plagáty, letáky, brožúry, vizitky, ...

Tlač reklamných kalendárov

Medzi obľúbené a často využívané darčekové predmety patrí bezpochyby reklamné kalendáre. Propiska sa čoskoro stratí alebo niekam založí, reklamné tričká rovnako nikto nenosí, ale kalendár využíva snáď každý, či už bežný človek alebo zamestnanci firmy. Kalendár je jeden z mála darčekov, na ktorý je vidieť prakticky stále, preto je vždy dobré ho mať po ruke.

Ponúkame vám výrobu a výrobu a tlač reklamných kalendárov za najlepšie ceny. Samozrejme máte na výber z mnohých rôznych typov, tvarov a farebných kombinácií (o ponuke sa môžete presvedčiť na týchto stránkach). Sami si môžete vybrať, ktorý z typov kalendárov sa vám najviac pozdáva - či ak chcete kalendár na stôl alebo na stenu, či týždenné, mesačné alebo trojmesačné, plánovacie...

Kalendár, ktorý si sami vyberiete a necháte vyrobiť z vlasti fotografií bude jeho majiteľovi vašu firmu pripomínať deň čo deň, to všetko za cenu, ktorá je veľmi zaujímavá. Obdarujte zákazníkov a majiteľ vášho kalendára na vás už nezabudne, pretože do kalendára si ľudia zapisujú všetko - reklamné kalendáre sú jedna z najúčinnejších a najlacnejších foriem reklamy. A to je jeden zo stavebných kameňov úspechu - dostať sa ľuďom do podvedomia, doslova pod kožu, tak, aby na vás nezabudli a vždy sa im vybavila práve vaša firma, keď budú vyhľadávať vami poskytované služby. Objednajte si reklamné kalendáre ešte dnes a už zajtra môžete mať veľa nových klientov.

nástenné kalendáre

výroba jednostranných kalendárov vo formátoch A6 - A0.

dvojstranné kalendáre

tlač kalendárov s menami a fotkami je možné umiestniť napr. recept mesiaca ...

stolové kalendáre

klasické plánovacie stolové kalendáre týždenné kalendárium, sviatky, foto, ...

1 stranné kalendáre a vizitky

tlač plánovacích kalendárov vo formátoch vizitka - A0.

tlač letákov, prospektov, katalógov

digitálna tlač a knihárske spracovanie širokej škály tlačovín.